Berušky

Jana Hádlíková
Irena Sluková, Mgr Adriana Tesárková,

Chůva: Helena Michnová

O třídě: Třída Berušek je v současné době přizpůsobena nábytkem i pomůckami skupině nejmladších dětí navštěvujících MŠ. Nachází se v přízemí, v její blízkosti je umývárna, jejíž součástí je i sprchový kout. Odpolední odpočinek děti tráví ve své třídě na lehátkách, které jim vždy připraví paní školnice.

Včeličky

Marta Reiterová, Mgr Adriana Tesárková
AP Jana Mikuličová

O třídě: Třída je v patře budovy MŠ, probíhá v ní dopolední a částečně i odpolední výchovně-vzdělávací program. Na dobu odpočinku po obědě mají děti ze třídy Včeličky vyhrazenou ložnici, kde je po celý rok připraven odpovídající počet lehátek. Hned vedle třídy mají děti k dispozici umývárnu s WC , která je společná s třídou „Motýlci“.

Motýlci

Miroslava Kmoníčková, Mgr Adriana Tesárková

O třídě: Třída je v patře budovy MŠ, probíhá v ní dopolední a částečně i odpolední výchovně-vzdělávací program. Odpolední odpočinek děti tráví ve své třídě na lehátkách, které jim vždy připraví paní školnice. Hned vedle třídy mají děti k dispozici umývárnu s WC , která je společná s třídou „Včeličky“. Specifikem třídy je vybavení pro polytechnické činnosti (dřevěný ponk s nářadím).

Mateřská škola Zaječí

Hlavní 196, 691 05 Zaječí

Datová schránka: ifjk4gm

Školní jídelna (p.Osičková): 539 004 052